“SIROWA Rīga” zobārsti aicina uz “Bērnu veselības pieturu”

Bērnu zobārsts_zobārstniecības klīnika SIROWA RīgaLai atgādinātu vecākiem par nepieciešamību bērniem regulāri veikt profilaktiskas veselības apskaties un izmeklējumus, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca (turpmāk BKUS) un tirdzniecības centrs “Domina Shopping” organizē “Bērnu veselības pieturu”, kurā bez maksas pārbaudīs bērnu veselību, skolas gaitas uzsākot.
Akcijas ietvaros zobārstniecības klīnikas „SIROWA Rīga” speciālisti stāstīs par zobu higiēnu un pareizu kopšanu. Gan bērni un viņu vecākie tiks izglītoti arī par ikdienā svarīgām lietām kā veselīgs uzturs, sēdēšanas pozas, pareiza zobu tīrīšana u.c.
Turpini lasīt

Kā zobu higiēna ietekmē veselību?

zobu higiēniste Inita Čeire, zobārstniecības klīnika SIROWA RīgaZobu higiēnai ir liela ietekme uz vispārējo organisma stāvokli, īpaši sirds un asinsvadu sistēmu. Neveicot profesionālo zobu higiēnu vismaz 1x gadā, iespējams ātrāk saskarties ar dažādām problēmām mutes dobumā – smaganu saslimšanas, kariess u.c. , taču regulāri apmeklējot speciālistu iespējams savlaicīgi izvairīties no ārstēšanas.
Sertificēta zobu higiēniste Inita Čeire (zobārstniecības klīnika SIROWA Rīga) skaidro,  kāpēc nepieciešama profesionālā zobu higiēna.
Turpini lasīt

Viss par bērna pirmajiem zobiņiem

Dr. Inguna Sprudzāne-bērnu zobārste klinika SIROWA RīgaIr bērni, kuriem  zobiņu šķilšanās norisinās mierīgi, nesāpīgi, bet citiem – pilnīgi otrādi – zobu šķilšanās ir ilgs, mokošs un sāpīgs process. Kādā vecumā sāk šķilties pirmie zobiņi?
Kādas ir zobu šķilšanās pazīmes? Vai piena zobi ir īpaši jākopj? Konsultē Dr.Inguna Sprudzāne, zobārstniecības klīnikas SIROWA Rīga zobārste.

 

 

Turpini lasīt

SIROWA bērnu zobārsts dodas uz bērnudārzu

Maija sākumā zobārstniecības klīnika SIROWA Rīga viesojās privātajā Montesori pirmsskolā Bambino, lai bērniem pastāstītu kas tad īsti ir  zobārts, ko māca zobu higiēnists, kāpēc tik svarīgi ir cītīgi tīrīt zobus divas reizes dienā!?
Kā mums gāja bērnu dārzā – lūk, neliels ieskats bilžu galerijā!

Turpini lasīt

Kādu zobu pastu izvēlēties bērniem?

Dr. Inguna Sprudzāne-bērnu zobārste klinika SIROWA RīgaKad mazuļa mutē iznākuši pirmie zobiņi, nākas domāt par zobu kopšanu un zobu pastu izvēli. Vai iegādāties zobu birsti un pastu veikalā vai doties labāko produktu meklējumos uz aptieku? Tas lai paliek vecāku ziņā. Tomēr ir lietas, kas ir jāzina izvēloties zobu pastu bērnam.
Par bērnu zobu higiēnu un kopšanu stāsta Dr. Inguna Sprudzāne.
Turpini lasīt

Kā pārvarēt bailes no zobārsta?

Dr.Signe Ozoliņa, sertificēta vispārējā zobārste Dr. Signe Ozoliņa (zobārstniecības klīnika SIROWA Rīga): Zobārstam, gluži kā labam psihologam, ir svarīgi zināt, kāpēc pacientam ir bail un kāpēc bailes radušās. Dodoties uz klīniku, zobārsts noteikti jāinformē par savu satraukumu un bailēm, tad ārsts vairāk pievērsīs uzmanību cilvēka psiholoģiskajam komfortam, – aprunāsies, iedos nomierinošus medikamentus, ja nepieciešams. Visgrūtāk ir strādāt ar pacientiem, kas bailēs neatzīstas, bet ģībst.”
 Atklāj 8 padomus, kā uzveikt bailes no zobārsta?
Turpini lasīt

Kā bērnam iemācīt pareizi tīrīt zobus?

Šonedēļ zobārstniecības klīnika SIROWA Rīga viesojās Rīgas 39. pirmsskolas izglītības iestāde “Pīlādzītis”, kur  Dr. Armands Ozoliņš  bērniem stāstīja par zobu higiēnu, mācīja tīrīt zobus un, galvenais,   atklāja kā cīnīties ar “zobgraužiem”!
Lūk, neliels ieskats, ko SIROWA zobārsti darīja bērnu dārzā!

 

Turpini lasīt

Bērnam bail no zobārsta – ko darīt?

 Kā sadraudzēties ar bērnu zobārstu?Tuvojoties jaunajai mācību sezonai, aktuāls jautājums ne tikai par skolas somas piepildīšanu, bet arī savlaicīgu veselības profilaksi un regulārajām pārbaudēm – tajā skaitā arī zobārsta apmeklējums.
Kā rīkoties, ja zināt, ka bērns pie zobārsta dodas nelabprāt un zināt, ka niķošanās un kašķi zobārsta kabinetā būs liels pārbaudījums Jums abiem?!

Turpini lasīt

Page 1 of 212»