Kā zobu higiēna ietekmē veselību?

zobu higiēniste Inita Čeire, zobārstniecības klīnika SIROWA RīgaZobu higiēnai ir liela ietekme uz vispārējo organisma stāvokli, īpaši sirds un asinsvadu sistēmu. Neveicot profesionālo zobu higiēnu vismaz 1x gadā, iespējams ātrāk saskarties ar dažādām problēmām mutes dobumā – smaganu saslimšanas, kariess u.c. , taču regulāri apmeklējot speciālistu iespējams savlaicīgi izvairīties no ārstēšanas.
Sertificēta zobu higiēniste Inita Čeire (zobārstniecības klīnika SIROWA Rīga) skaidro,  kāpēc nepieciešama profesionālā zobu higiēna.
Ievērojot pareizu un regulāru zobu tīrīšanu katru dienu, diemžēl nav iespējams pilnībā likvidēt baktēriju radīto mīksto aplikumu mājas apstākļos. Zobu higiēna nepieciešama, lai noņemtu virssmaganu un zemsmaganu zobakmeni, kas kairina apkārtējos zoba audus un smaganas.
 Profesionālā zobu tīrīšana tiek rekomendēta kariesa un periodontīta profilaksei, nepatīkamas elpas novēršanai, smaganu asiņošanas novēršanai un aplikuma noņemšanai, zobu krāsas maiņai, kas veidojas no pārtikas, dzērieniem un smēķēšanas.
Tieši zobu higiēnists pastāstīs, kā kopt mutes dobumu, ja Jums ir protēzes vai zobu implanti, tiek veikta zobu korekcija ar breketēm, ko svarīgi ievērot  zobu higiēnā grūtniecības laikā. Ja Jums ir jutīgi zobi – zobu higiēnists var uzklāt aizsarglaku vai speciālas aplikācijas ar ACP, kam ir lubricējoša iedarbība, kas satur kalciju un fluoru.
Mutes dobuma higiēna ir viens no visefektīvākajiem veidiem, lai pasargātu zobus un veicinātu minerālvielu dabisko atjaunošanās procesu. Tieši pareiza un regulāra mutes dobuma higiēna ir galvenais nosacījums lai Jums, Jūsu ģimenei un bērniem būtu veseli un skaisti zobi!
Lūk, neliels ieskats, zobu higiēna var ietekmēt vispārējo veselības stāvokli. (Avots: 1dental.com)

oral_health_vs_overall_health_1dental (1)

 Piesakieties uz konsultāciju zobārstniecības klīnikā SIROWA Rīga un uzziniet par iespējām, ko piedāvā mūsdienu zobārstniecība! 

Pietikties online variet šeit, aizpildot reģistrācijas formu.
Uz tikšanos zobārstniecības klīnika SIROWA Rīga!
+37167098260
e-pasts: klinika@sirowa.com
Katrīnas dambis 16, Rīga