MŪSU SPECIĀLISTI

SIROWA Rīga zobārstus vieno rūpes vairot skaistus smaidus, patīkamas emocijas – vienkārši likt Tev justies un izskatīties labāk, smaidīt biežāk!
Mēs uzskatām, ka ikviena skaista smaida noslēpums var būt regulāras rūpes par mutes dobuma higiēnu, kā arī labs zobārsts. Mēs neesam zobārstniecības kabinets, bet gan zobārstniecības klīnika, kas apvieno labākos speciālistus – kur katru manipulāciju veic konkrētās jomas labākais speciālists.  Klīnikas speciālisti aktīvi iesaistās sabiedrības veselības veicināšanā, izglītošanā, kā arī rīko apmācības un pieredzes apmaiņas zobārstniecības speciālistiem Latvijā un Baltijas valstīs.
Mūsu klīnikas mērķis ir sniegt pacientiem pašu labāko – sākot no personīgas un iejūtīgas attieksmes, personalizēta servisa, tāpat piedāvāt medicīnas materiālus, ārstēšanas metodes un risinājumus, ko izmanto, atzīst un pielieto pasaules vadošie speciālisti zobārstniecībā.
Ar mūsu zobārstiem  un atbalstošo komandu varat iepazīties mūsu mājas lapā!

——————————————————————————————————————–

Zobāsrtniecības klīnikas SIROWA Rīga speciālisti, kas veic zobu ārstēšanu izmantojot vispārējo anestēziju (narkozi)
Lai nodrošinātu saviem pacientiem zobārstniecību vispārējā anestēzijā (narkozē), esam izveidojuši profesionālu komandu, kas rūpēsies par Jums, nodrošinot atbildīgu un kvalitatīvu ārstēšanu!
Iepazīti mūsu speciālistus!
Lasīt vairāk