SIROWA bērnu zobārsts dodas uz bērnudārzu

Maija sākumā zobārstniecības klīnika SIROWA Rīga viesojās privātajā Montesori pirmsskolā Bambino, lai bērniem pastāstītu kas tad īsti ir  zobārts, ko māca zobu higiēnists, kāpēc tik svarīgi ir cītīgi tīrīt zobus divas reizes dienā!?
Kā mums gāja bērnu dārzā – lūk, neliels ieskats bilžu galerijā!

Šoreiz pie bērniem viesojās zobārstniecības klīnikas SIROWA Rīga zobārste Dr. Signe Ozoliņa un mazajiem klausītājiem stāstīja par zobārsta profesiju, kā arī mācīja pareizu zobu tīrīšanu. Bērni ar lielu interesi klausījās zobārstes stāstījumā un mācījās, kā pareizi tīrīt zobus ar zobu birsti un dalījās savos stāstos par savu pirmo zobārsta apmeklējumu.


Kā pasargāt zobus no kaitīgajām baktērijām, aplikuma un “zobgraužiem”? Protams, rūpējoties par zobiem, tos tīrot 2x dienā, kā arī vismaz 1x gadā apmeklējot savu zobārstu.

 Čaklie zobu tīrītāji varēja uzdot jautājumus zobārstei un lūgt saskaitīt savus piena zobiņus.

 

Mūs patīkami pārsteidza, ka bērni ļoti labi zināja galvenos darbus, kas jāveic, lai cīnītos ar “zobgraužiem” – zobu tīrīšana, pareizs uzturs, rūpes par zobu veselību,  apmeklējot zobārstu un higiēnistu. Uzklausot bērnu stāstus, secinājām, ka visiem ir pozitīva attieksme pret zobārstu. Prieks, ka laikam ejot, mīts par bailēm no zobārsta izzūd un bērni ar prieku dodas pārbaudīt un labot zobus.

Bērni ar lielu interesi piedalījās dažādos uzdevumos, lai izzinātu zobu uzbūvi, veselību un higiēnu.
Paldies pirmskolai Bambino par jauko uzņemšanu un interesanto rītu ar aktīvajiem klausītājiem! Pateicamies par atbalstu arī Nenendent – bērniem draudzīgajām zobu pastām par dāvanām.
Lai gan Jums, gan mums vienmēr sejā staro smaids!

 

Vairāk informācijas par bērnu zobārstu zobārstniecības klīnikā SIROWA Rīga 
Vairāk informācijas par Dr.Signi Ozoliņu
Pieteikt vizīti pie bērnu zobārsta